Menu
Your Cart

Guerlain

Brand: Guerlain
Üst notalarda zekayı ortaya çıkaran mandalina, portakal çiçeği ve bergamotOrta duygusallığı öne çıkaran notalarda badem ve vanilya ile harmanlanmış tonka fasülyesiBaz notalarda ise gerçek erkeksiliği ortaya çıkaran odunsu vetiver, paçuli ve deri notaları bulunmaktadır%100 orijinaldirAmbalajı açılan ..
460,00 TL Vergiler Hariç:460,00 TL
Brand: Guerlain
L'Homme Idéal L'Intense Eau de Parfum, oryantal-odunsu ve baharatlı bir kompozisyona sahip, erkeksi, lüks ve zarif bir kokuOnun yoğunluğu bu yeni yorumlamanın yüksek noktasıdırAçılışında acı biber ve kakule gibi ateşli baharatların notlarını, ardından da deri ve Bulgar gülünün kalbi, ardından da füm..
522,00 TL Vergiler Hariç:522,00 TL
Brand: Guerlain
2004 yılında yaratılan bu koku, idealist ve tutkunun bir resmi olarak tanımlanıyor. Guerlain eşine az rastlanır duyguları size yansıtmakla kalmıyor, duyularınızı sarmayı vaat ediyor. Hem nazik hem de baştan çıkaran gizemli erkekler için tasarlanan koku; sizi girdiğiniz her ortamda başrol yapaca..
555,00 TL Vergiler Hariç:555,00 TL
Brand: Guerlain
Parfümün içeriğinde yer alan zambak, yasemin, sandal ağacı ise feminenliğin gizemini dışa vurumunu yansıtıyor%100 orijinaldirAmbalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir..
560,00 TL Vergiler Hariç:560,00 TL
Brand: Guerlain
Esans: OryantalSamsara göz alıcı, büyüleyici, zarif ve bir o kadar da baştan çıkarıcı bir klasik.Tepe Notası: Bergamot, Limon, Ylang Ylang, Şeftali, Yeşil HarmanKalp Notası: Yasemin, Nergis, Menekşe, GülDip Notası: Sandal Ağacı, Vanilya, Tonka Fasulyesi, Amber, Misk..
540,00 TL Vergiler Hariç:540,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)