Menu
Your Cart

Gucci

Brand: Gucci
Michele'in 70'li yıllardan esinlenerek oluşturduğu "büyükanne şık" moda koleksiyonuna paralel olarak, lake porselen şişe, basit siyah-beyaz etiketli süslü, toz halindeki pembe renkli, kare ve renklidir.Kutu, kırmızı-beyaz toile de Jouy ev yaprak basımı, Alessandro Michele tarafından yeniden yorumlan..
525,00 TL Vergiler Hariç:525,00 TL
Brand: Gucci
Gucci Guilty Absolute erkeği eşini buldu! Özgüvenli, kural tanımayan, gücü ve kadınsılığı birleştirmeye cüret eden kadının kokusu Gucci Guilty Absolute Pour Femme! Bir damla maskülenlik içeren son derece feminen bir koku…Üst notalardaki Bulgar gülü kalp notasındaki muhteşem frambuaz ile buluşuyor ve..
545,00 TL Vergiler Hariç:545,00 TL
Brand: Gucci
Esans: OryantalModern, seksi, cesur. Düzeni yıkmaya gerçek bir davet. Gucci’nin seksi, tehlikeyi seven yanından güç alıyor. Ne istediğini bilen ve hem iş hem de özel hayatında risk almayı, sınırda yaşamayı seven kadının kokusu. O köşede oturup bir şeylerin gerçekleşmesini beklemez, harekete geçer ve..
490,00 TL Vergiler Hariç:490,00 TL
Brand: Gucci
Gucci oud kullanıldığında zengin bulgar ve portakal çiçekleri kokularından önce armut, ahududu notalarıyla ve safran canlılığı ile açılırYoğun duyusallığı amber miski notalar ve özellikle gucci kokularının gerçek ikonu paçuli ile artırılmıştırSeçkin doğal özün, amber notalar ve safran nüanslarla har..
615,00 TL Vergiler Hariç:615,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)